Jump to content

jamac plaća zaostatak kredita radi vlastite koristi


marryah

Preporučene objave

moja kolegica s posla je dizala nenamjenski novčani kredit za koji su joj bila potrebna 2 jamca.ja sam bila prvi a drugog je bilo teško naći pošto su svi imali kredite ili već bili jamci te je stoga dala oglas u novine da traži jamca za uzajamno jamstvo.u jednom trenutku kasnila je s uplatom par mjeseci te je kredit i zaostatke prebacila na platnu listu.tada joj se javila gđa x tj 2 gi jamac kako bi joj saopćila da ona za sebe želi podići novi kredit ali joj smeta dug moje kolegice koji je u banci vidljiv te je tražila da ona ?što prije? plati svoj dug kako isti ne bi nedajbože smetao gđi jamac u njenim transakcijama. da je moja kolegica tada imala novaca platila bi isti radi sebe. pa je gđa x sama platila dug bez znanja i dozvole dužnice koju je istog časa tužila radi povrata novca.pitam se odakle njoj pravo mješanja u tuđi život i postoji li neki zakon o privatnosti ili npr.svatko može platiti tuđe dugove kredite i sl.pa onda odmah tražiti povrat novca s kamatama (ako nema pametnijeg posla u životu? znam da je stvar neopisivo glupa ali molim za pomoć jer kolegica je samohrana majka lošeg imovinskog stanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija