Jump to content

hitno- neosnovano zadržavanje u pritvoru


svetac

Preporučene objave

SInoć me moj prijatelj vozio kući jer sam ja popio. 100 metara od kuće skrenio desno na parking i prakirao vozilo , on otišao na jednu stranu , ja krenio kući pješke tih 100 metara. Kad me zaustavila - presrela policija i tražila Vozačku/Prometnu ?? ja im kažem da sam pješak i da imam samo osobnu , da drugo i ne trebam imat. Oni poludili , da su me vidili da sam skrenio na prking navodno 50 metra prije njihovo ophodnje i da sam ja vozio, ja kazem da je vozio moj prijatelj, al oni ni 5 ni 6 zovu maricu i vode me u 12 satni pritovr potpuno neosnovanom u policjskoj postaju mi tražili da pušem, ja kažem da NISAM VOZAČ! i nemm šta puhati, nije bilo nikakvog rješenja i odveden sam u "bajabuk " cijelu noć i sad se želimdebelo ŽALITI i na nalog o zadržavanju ( piše mi da imam 3 dana) i poslije na nekakvo rješenje koje će sigurno doći.Šta predlažete i da li znate KAKVA i kolika BI KAZNA MOGLA DOĆI ?? MOLIM pomoć , HVALA unaprijed ;-):-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tebe terete za prekršaj,ne? Ništa ne brini ako nisi priznao da si vozio ne mogu ti ništa. A kada budeš pravomoćno oslobođen za navedeni prekršaj moći ćeš podići tužbu zbog neosnovanog lišenja slobode. A tijekom cjelog postupka nemoj priznavat da si vozio već da te ophodnja ili pomešala sa nekim ili da su namjerno htjeli da ispune normu. Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija