Jump to content

Prevođenje,razlika za 2005.?


MarijanP.

Preporučene objave

Dobio sam rješenje RVI mirovine za stalno 4.524,42 kn mjesečno. Nije mi jasno kako izračunati iznos razlike za 2005 god. a kasnije za 2006-07.

U rješenju pored ostalog piše :

 

Hrvatskom branitelju iz Domovinskog rata P.Marijanu i dalje će se kao povoljnija isplaćivati ranije određena svota invalidske mirovine zbog opće nesposobnosti za rad – uvećana za dodatak na mirovinu – koja na dan 1.siječnja 2005. iznosi 4060,49 kn mjesečno.

 

Od 1.srpnja 2005 invalidska mirovina iznosi 4.149,67 kn mjesečno.

Od 1.siječnja 2006 invalidska mirovina iznosi 4215,71 kn mjesečno. Od 1.srpnja 2006 invalidska mirovina iznosi 4352,91 kn mjesečno.

Od 1.siječnja 2007 invalidska mirovina iznosi 4.409,51kn mjesečno. Od 1.srpnja 2007 invalidska mirovina iznosi 4.524,42 kn mjesečno.

 

Ova mirovina isplaćivat će se korisniku počevši od 1.siječnja 2005.

 

Molim vas da mi netko izračuna koliko če iznositi ta razlika za 2005. god. te za 2006. I 2007.god.

 

Unaprijed hvala ! P.Marijan

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sretan bozić svima ,, pa jako je jednostavno izracunati kolika ti je razlika, pogledaj na odrescima koliko ti je bio iznos mirovine ili naknade u 2005 i dalje i onda samo to oduzmi od novog iznosa po prevodjenju. to je znaci iznos ali s tim da ce ti odbiti nesta poreza zaboravio sam koji postotak je to

 

 

znaci jednostavno ako ti je bio iznos primjer mirovine 3000 kn a po novom imas za to vrijeme 4200 znaci 1200 imaju duga prema tebi samo za taj mjesec.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sretan Božić!

... dalje će se kao povoljnija isplaćivati ranije određena svota invalidske mirovine

 

koliko se vidi tebi ostaje isplata po ranijem obračunu a to bi onda značilo da nema zaostataka

A kako je kolega prije mene napisao ako si primao 1000,00 kn manje onda ti je to 12 x 1000=12000 za 2005 godinu

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija