Jump to content

smrt moga oca na radnom mjestu


kristina34

Preporučene objave

otac mi je kao radnik ĐĐ Montaža iz Sl.Broda poginuo na ranom mjestu u Libanonu u travnju p.g.Dovezli su ga nakon mjesecdana,i rekli da je obdukcija pokazala da je umro od infarkta,tj.trenutna smrt.Mi smo ga dali na obdukciju u Brodu,gdje je utvrđeno da su mu izvadili srce,mozak i želudac,i kao uzrok smrti navodi se višestruki prijelom lubanje i puknuće vratne kralježnice..ali,nakon tri mjeseca isti taj doktor nam šalje nalaz obdukcije na kojem piše da se uzrok smrti ne može utvrditi jer nedostaju organi.Što napraviti??moja majka nema primanja a mora plačati kredite..nema od čega..kakva su moja i sestrina prava?imamo li pravo na trošak za duševne boli..Javno tužilaštvo u Brodu ne želi pokrenuti sudski proces,jer nema dovoljno dokaza,a gospoda iz Montaže se nisu javila nikako ni nakon 9 mjeseci od smrti..Što da napravimo,jer je jako puno pitanja a odgovora niotkud..i zanimljivo kako je tata pao na velikom gradilištu,sa visine od 46 metara,a svjedoka nije bilo..Hvala svima na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lom kralježnice i lubanje definitivno upućuje na razlog smrti koji je drugačiji nego što je službeno navedeno ( infarkt ), što je svima jasno, ali postoji jedan problem: kako to dokazati?

 

mislim da bi mogo biti izgledno tužiti za naknadu štete, ali bi se u tom slučaju morali pripremiti na, mislim, izrazito dugotrajan i posljedično prilično skup postupak

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija