Jump to content

Potvrda o cijeni karte za poslodavca


Elza27

Preporučene objave

Zaposlila sam se u ministarstvu i oni me traže da im donesem potvrdu o cijeni mjesečne karte ukoliko želim da mi se vrate troškovi prijevoza. E sad, ja otišla na autobusni kolodvor i oni mi rekli da ukoliko želim dobiti tu potvrdu trebam prvo predati zamolbu za izdavanje potvrde koja košta 100 kn. Da li je možda netko već imao ovakvih iskustava, zar se stvarno izdavanje te potvrde plaća? Čak sam i mislila da mi izdaju predračun o cijeni karte jer mislim da mi to moraju izdati bez da naplate, ali nisam sigurana da li je to tako? I da li će mi ministarstvo htjeti vratiti te troškove na temelju predračuna ukoliko ga dobim od autobusnog kolodvora?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Si-Su, molim vas ugasite caps lock jer ispada da vičete na sudionike foruma! Molim pročitajte pravila :pravila:

 

 

Što se tiče potvrde - potvrda se doista plaća, a cijenu određuju sami prijevoznici pa su stoga različite.

 

Zasigurno će vam potvrda vrijediti sve do sljedeće promjene cijene. Dakle, nećete potvrdu vaditi svaki mjesec.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 14 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija