Jump to content

ptsp


darmar

Preporučene objave

Koliko vidim nemaš status dragovoljca, vjerojatno niti status HRVI i još ako do sada nisi nikada bio kod liječnika vezano za PTSP nisam baš siguran da sa takvim pitanjem "dali još mogu ići na PTSP" možeš nešto postići. PTSP nije 4 velika slova već bolest uzrokovana kao posljedica sudjelovanja u DR-u. PTSP može biti izazvan i na drugi način, prometna, obiteljsko nasilje..................

 

Možeš početi sa liječenjem kod psihijatra, samo možda ti je pametnije da to ne radiš jer onda otvaraš bolovanje, pa dugogodišnje liječenje, a nemaš status HRVI, nemaš status dragovoljca pa onda moš mislit kolika bi ti mirovina bila. Još kao kec na 11, ako ti je ratni put nikakav i imaš manji čin u vojsci "obro si bostan".

 

Moja ti je preporuka da ako nisi bolestan nastaviš raditi, a ti kako želiš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

s obzirom da se od nedavno liječim, ja bi ti savjetovao da ako više ne možeš, slobodno kreneš. Meni je psihijatar rekao da je onaj branitelj koji je i jedan dan bio na ratištu, doživio neki stres. Pazi, imaš puno ljudi koji će ti reći ovako onako, nemoj, daj, ..itd. To ti prijatelju mora biti tvoja odluka. Kada se počneš liječiti, i sve krene svojim tokom, imaš i 100 % plaću. Vjerujem da na poslu imaš nekih problema, pa si na vagi, da ili ne. Znaj da u mirovini ima ljudi koji nisu zaslužili niti jedne lipe od toga, pa kreni od tog stajališta. Rekli bi stari ljudi, udri kljuse i samo naprijed, ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija