Jump to content

Županijski sud - Nema još presude.


Boys

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Imam jedan problem koji glasi:

2005.g. imao sam saobraćajnu nesreću ,gdje me suvozać tužio i dobio novce od osiguranja., i sad osiguranje traži novac od mene.

U međuvremenu sam bio na županiskom sudu ( Prije godinu i nešto dana ) i dao iskaz. Sad me zanima ( pošto mi još nije došlo nikakvo rešenje od suda ) jel mogu ja dignuti presudu i na koji naćin se to radi ( mislim ako je moguće - odnosno da imam pravo na to ).

 

Unapred zahvaljujem na pomoći !!!!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Boys je napisao:

Pozdrav.

 

Imam jedan problem koji glasi:

2005.g. imao sam saobraćajnu nesreću ,gdje me suvozać tužio i dobio novce od osiguranja., i sad osiguranje traži novac od mene.

U međuvremenu sam bio na županiskom sudu ( Prije godinu i nešto dana ) i dao iskaz. Sad me zanima ( pošto mi još nije došlo nikakvo rešenje od suda ) jel mogu ja dignuti presudu i na koji naćin se to radi ( mislim ako je moguće - odnosno da imam pravo na to ).

 

Unapred zahvaljujem na pomoći !!!!

 

 

Pa ne razumijem kako osiguranje može potraživati novac od Vas ? Kakvu ste policu osiguranja sklopili, milslim da li je pokrivala sve putnike u vozilu , ako je onda ne vidim zašto bi osiguranje tražilo novac od Vas ?

 

Pa zato se i plaća obvezno osiguranje vozila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija