Jump to content

bonusi i alimentacija


živko

Preporučene objave

Pošto po sudskoj odluci plaćam 30% alimentacije od plaće - što uredno i radim, danas su mi u firmi najavili - financije, da će mi ubuduće u tih 30% ulaziti i bonusi, premije (nagrada za odrađeni posao,mimo ugovora - dogovorene plaće).Napredujem u poslu, dobro radim te plaća kao i bonusi rastu (zarađujem više od prosječne plaće, presuda i postotak datiraju od rastave koju sam predložio na tih 30%) .Prašina oko "neodgovornih očeva" te trpanje svih u isti koš sa takvima -zamara nas odgovorne i pravedne očeve koji vole svoju djecu i bave se njima iako ne živimo zajedno. 2 djece (iz prvog braka) primaju pristojnih 3.800 Kn mjesečno (njihova majka se izjasnila da su im potrebe oko 2.800 Kn), zakon i hajka oko alimentacije traje(u firmi se drže zakona, sve je transparentno, nema skrivača) . Osnovao sam novu obitelj ,dobio sam treće dijete u 2 braku te iskrasio se - novi stan (kredit) , troškovi života su dakako povećani. Što mi je činiti, ne bježim od obveza prema djeci,no imam nove obveze i kredit. Tražiti li fiksan iznos alimentacije za 2 djece uz promjenu sudske odluke ili ...

Hvala na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija