Jump to content

izračun mirovine


dezire

Preporučene objave

odgovor za -razvodnik-

vidi lega pitaš kakve veze ima ,pa zamisli kakve ti gluposti pitaš... mene osobno sigurno to nezanima no u tablici koju posjedujem za izračun mirovine upravo to se traži...sad lega kad sam ti pojasnio neke stvari prije nego li se ti predstaviš pametniji od onoga koji je tu tablicu za izračun napravio,upoznaj se sa sadržajem iste pa tek onda postavi neki upit naravno normalan ,a ne ovako glup.

--------- obzirom da ti očito imaš neku drugu tablicu za izračun izvoli legi izračunati po svojoj... :hipnotizer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

deltacro je napisao:

odgovor za -razvodnik-

vidi lega pitaš kakve veze ima ,pa zamisli kakve ti gluposti pitaš... mene osobno sigurno to nezanima no u tablici koju posjedujem za izračun mirovine upravo to se traži...sad lega kad sam ti pojasnio neke stvari prije nego li se ti predstaviš pametniji od onoga koji je tu tablicu za izračun napravio,upoznaj se sa sadržajem iste pa tek onda postavi neki upit naravno normalan ,a ne ovako glup.

--------- obzirom da ti očito imaš neku drugu tablicu za izračun izvoli legi izračunati po svojoj... :hipnotizer:

 

Oćeš reći da u tablicu moraš upisati od koje godine netko ima status HRVI. Pa neznam ko postavlja glupa pitanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

--naravno da moraš upisati ako tamo piše da upišeš------

 

neznam jesi li ti popio tableticu no očito nisi .

-------------------------------------------------------------

Tablica za izračun vojne mirovine

by Baggio

 

- datum nastanka invalidnosti

-datum navršenih 55 godina života

 

među ostalim upitima imaš i ovo što sam ja napisao,pa kad budeš to vidio onda se obrati ,ovako lega nemoj lupetati,,,,,

vidiš ja uredno popio tabletice i tako smireno tebi odgovaram na tvoje gluposti. :smijeh2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da lega nije to tamo decidirano rečeno o kojoj se invalidnosti radi .no ipak invalidnost je invalidnost i tamo traži da se upiše taj datum nastanka invalidnosti. obzirom da je lega zatražio izračun i naveo među ostalima rvi logično je da je ta godina i godina potrebita za upis.nema velike razlike da upišeš datum nastanka invalidnosti kod vještaka hzzo ili od strane DLP..ok ...ova tema je svršen čin što se mene smatra...imam tablicu za izračun i samo sam rekao ono što je točno pa tko nevjeruje nek pogleda.

i bez ljutnje,prije nego li se tvoja tvrdnja smatra ispravnom kako ti smatraš ,tvoje ulje nema potrebe da trošiš na vatru,radije podmaži nešto drugo.heheheh pozdrav :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto baš gledam tablicu i piše decidirano datum kad je određena invalidnost na vještačenju HZMO-a. Ali u starijoj verziji tablice to ne piše pa gospodo moja draga mislim da je do kratkog spoja došlo zbog verzija tablice. Stoga se ne treba ljutiti i naći prozivanim. :-D

BTW ionako nas dovoljno svade da se ne moramo i sami među sobom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija