Jump to content

suočenje na sudu sa policijom!!!!


syrinx

Preporučene objave

...Imam glavnu raspravu zakazanu za dva dana na sudu. Radi se o manjem prekršaju. Zanima me postupak suda prilikom ispitivanja. Planiram tražiti suočenje sa policijskim službenikom.

1. da li je sud slao poziv i policijskom službeniku...te se mogu nadati da ću ga vidjeti već sad na raspravi ?

2. Ako policijski službenik neće biti prisutan na koji se način ja izjašnjavam (poričem ili priznajem ili je moguće da ostanem neutralna dok se ne suočim s njim..?).Traži li sud striktan odgovor u pogledu izjašnjavanja o krivnji ili je dovoljno da ja prvo tražim suočenje ?

Hvala..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako se radi o prometnom prekršaju, u mom slučaju dolazak na sud je bio gubljenje vremena;

-policajac je došao, ponovio što je napisao u zapisniku (tko bi se sjetio što se dogogdilo par mjeseci prije)

-ja rekla da se ne slažem i nakon toga sutkinja donijela presudu u korist policije, a kao objašnjenje je rekla da neće zbog toga izlazit na mjesto događaja kako bi utvrđivala činjenica te, (kasnije, nakon presude )da u takvim slučajevima, (moja riječ protiv riječi službene osobe), ona vjeruje policiji

 

radilo se o manjm prekršaju, a ja sam pogriješila što nisam "ispitala" policajca kad sam dobila riječ, jer bi možda dokazala da me nepravilno kaznio, već sam samo pobijala njegov izvještaj nadajući se da ću kasnije objašnjavati

 

no, imam savjet; sudac može navodno i povećati ili smanjiti kaznu od one zakonom prpoisane, zato treba paziti kako se ponašate, što govorite ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija