Jump to content

Sudac odbio ime d.o.o-a


BlackCat

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

danas smo bili u Hitro.hr i žena tamo je provjerila dali je ime koje smo si zamislili za d.O.o slobodno. I bilo je.

 

Kasnije, kad je provjeravala sa sucem dali možemo registrirati d.O.o pod tim nazivom, on je jednostavno rekao da ne može jer se njemu ne sviđa to ime.

 

Da napomenem, obje riječi u nazivu su hrvatske, nema nikakvim zavrzlama oko toga, nego se njemu jednostavno to ime nije sviđalo.

 

Ima li on to pravo napraviti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

vjerovali ili ne,i ja kad sam bila u hitru,gospodja koja tamo radi je u svezi imena moje firme zvala nekog suca,al se taj nije javljao trenutno dok smo ga mi zvali.sutadan joj se valjda javio i ona je mene nazvala i rekla da je ime ok i da mogu ici dalje kod javne biljeznice...tako da uopce me ne cudi da je sudac npr.nekom i rekao da ime ne moze proci,a mi onda to tumacimo kao da se sucu ne svidja...ne kuzim kriterij po kojem sudac to odlucuje?meni se to cini subjektivno.mada evo ja nisam imala problema sa imenom moje firme,al cesto cujem da sudac "kao"nije odobrio ime?

ako ime vec ne postoji u sudskom registru na lokaciji vec kojoj jesmo,ne vidim u cemu je problem,pa sve da netko nazove firmu ####.d.O.o ipak sam sebi steti,a ne nekom drugom??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija