Jump to content

Plp


MEDENI

Preporučene objave

Sigurno je već više puta pisano o ovoj temi ali ipak za nas novake na forumu dali netko može pojasniti kakav je postupak ?Privremeni status hrvi mi istjeće u osmom mjesecu dali ču dobiti poziv da obnovim postupak ili sam moram pokupiti dokumentaciju i zatražiti da me ponovno pošalju na plp ?Kada to riješiti a da ne nastane velika vremenska praznina bez statusa hrvi hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MEDENI je napisao:

Sigurno je već više puta pisano o ovoj temi ali ipak za nas novake na forumu dali netko može pojasniti kakav je postupak ?Privremeni status hrvi mi istjeće u osmom mjesecu dali ču dobiti poziv da obnovim postupak ili sam moram pokupiti dokumentaciju i zatražiti da me ponovno pošalju na plp ?Kada to riješiti a da ne nastane velika vremenska praznina bez statusa hrvi hvala.

ne budi lijen i što hitnije predavaj papire u mobs.pusti njihove pozive jer tko zna kad i dali će te se sjetiti.i obavezno referenticu koja zaprima predmet zamoli za hitnost.da ti se nebi desilo kao i većini da ti dlp još produži za par mjeseci privremenu invalidnost.o njihovim forama postupak do dobijanja trajnog rješenja traje ne 3 nego 4-5 godina.normalon pravdaju se gužvom.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidim da se u dosta mjesta radi drugačije, pa tako i kod mene. Dva mjeseca prije isteka važećeg II stupanjskog rješenja, predajem ovjerenu novu liječničku dokumentaciju. Regionalni centar mi je Zagreb, htio ili ne, jedno vrijeme ostajem bez statusa HRVI-a, jer do izlaska na PLP čekati ću do jeseni, pa još k tome DLP, tako da ću status obnoviti (?) početkom iduće godine. I to je tako, zakonski rokovi jedno, praksa drugo. :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija