Jump to content

Zaklada,samozapošljavanje


veteran.sb

Preporučene objave

Zaklada,samozapošljavanje

 

Zaklada,mjera-pomoć pri samozapošljavanju

Pozdrav svima

Javljam se prvi puta pošto sam do sada otvarao stranice od zaklade ili Ministarstva branitelja očekujući informaciju vezanu uz zahtjeve za pomoć(samozapošljavanje) i nisam uspio od 7 mj.2007 do danas saznati ništa konkretno da li zaklada radi i rješava zahtjeve,koliko je zahtjeva do sada odobreno,koji su kriteriji za pozitivno rješavanje istih(kriteriji navedeni u obrazcima za traženje pomoći davali su mogućnost velikom broju branitelja da podnesu zahtjev jer cenzus od oko 1900,00 kn vjerujem da ispunjava veliki broj)također negativno rješenje mora sadržavati obrazloženje zašto zahtjev nije odobren.Molio bih da se jave svi koji imaju neku pravu informaciju vezanu uz ovo pitanje i/ili koji su dobili pozitivan ili negativan odgovor od zaklade.Kako se prvi puta javljam neki osobni podaci:dragovoljac sam sa učešćem od 15.08.1991g. i imam aktivnog staža oko dvije godine u ratu,još jednom lijep pozdrav svim pravim učesnicima Domovinskog rata

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija