Jump to content

Luda kuća


apatrid

Preporučene objave

Ukratko. Čovjek je umro prije 5 god, obitelj je uredila grobnicu,i to: udovica 5 000, sin 1000, kći 1000 eura. Sada sin, nezadovoljan majčinom oporukom prijeti kako je neće dozvoliti pokopati uz pokojnika, jer on plaća grobnu naknadu. Obzirom da je sin obiteljski nasilnik koji je liječen psihijatrijski, to je vrlo izvjestan scenarij. Postoji li izlaz iz ovog rašomona?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako sam dopbro shvatila, korisnik grobnog mjesta je sin pokojnice kojeg vi opisujete kao nezadovoljnika. No, to ipak treba provjeriti u upravi groblja (općina, grad, trgovačko društvo koje obavlja pogrebne poslove) jer moguće da sin plaća godišnju grobnu naknadu, a da su korinici grobnog mjetsa ipak roditelji (dakle pokojnica). Korisnik grobnog mjesta može uskratiti pravo ukopa, pa ćete morati uzeti drugo grobno mjesto.

 

Uz dužno poštovanje, meni u Vašoj priči ipak nešto nije jasno....zar ste oporuku pročitali prije nego ste pokojnicu ukopali? Mislim, što ženu niste pložili uz muža, pa onda krenuli u ostavinu....

 

Vjerujem da ste sad kad pišem odgovor slučaj već nekako riješili....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija