Jump to content

Rješenje o ovrsi-dostava neuredna


Gogy

Preporučene objave

Ovršenik živi u Njemačkoj i imam pravomoćnu i ovršnu presudu za uzdržavanje, i nepravomoćnu presudu (kazna zatvora).

U postupku ovrhe, sud je donio rješenje o ovrsi i poslalo mu na poznate adrese u RH i Njemačkoj.

U RH ima adresu, ali je to samo formalno (livada), a s njemačke adrese vratilo se "nepoznat".

Kako mu uručiti, ili obzirom da se radi o neplaćanju uzdržavanja, da li mu se može zatražiti oduzimanje putovnice. Tko to u ovom slučaju pokreće i pomozite mi malo oko ove dostave rješenja. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

1) Općinski sud je donio nepraovmoćnu sudsku presudu kazne zatvora u XI/2007.- žalba u tijeku (putem odvjetnika u Hrvatskoj), a prebivalište u Njemačkoj i tu adresu je iskoristio sudac u ovršnom postupku ali,

 

2) dostava nije uredna, na toj je adresi NEPOZNAT, ja sam dostavila adrese kod rodbine. Sudkinja je poslala njegovoj nećakinji kod koje stalno dolazi i ona je potpisala rješenje o ovrsi. Sudkinja još nije sigurna da li će uvažiti potpis nećakinje.

 

3) Koji sudac treba zatražiti oduzimanje putovnbice ?

 

4) Da li da odem na policiju ?

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija