Jump to content

pitanje za utjerivača


ivan.z

Preporučene objave

ČEMU ONDA TOLIKO PAMETI O ZASTARAMA GOSP. UTJERIVAČ PRAVDE.

NE ŽELITE ODGOVORITI PRAVNI SAVJET STO NIKAKO NE MOZE BITI KAZNENO DJELO.

 

ONDA NEMOJTE BITI TOLIKO PAMETNI KADA SE GOVORI O ZASTARAMA.

 

PAMETNI STE JER STE ODLIČNO IZBJEGLI MOJE PITANJE ŽELIO BIH DA POSTANETE POLITIČAR.

 

ŽELIM VAM SREČU

 

P.S. BEZ LJUTNJE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.Nema pametovanja.

2.Nick mi je Utjerivaczakona, a ne pravde. Za pravdu je nadležan Svemišnji.

3.Kad se govori o zastarama ne tvrdim da sam pametan, ali dovoljno dobro znam kazneni zakon da mogu pričati o zastarama, a da opet ne potičem ljude na izbjegavanje pravde i nemoralne postupke.

4.Pridružujem se Vašim željama da postanem političar ako mi time želite da postanem Saborski zastupnik ili Ministar. Ako bi postao, budite sigurni da će jedan od prvih poteza biti produljenje zastarnih rokova :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tko pita za zastaru nego onaj koji želi izbjegnut kazneni postupak svi protiv kojih se vodi kazneni postupak žele da završi s pobjedom njihove strane a nije bitno jel zastara ili nedostatak dokaza ili sl.

ako ne zelite potič ljude da bjeze od kaznenog postupka ne odgovarajte im na pitanja o zastari.

 

no dobro nije ovaj forum za nasa prepucavanja pa da ne zamaramo ljude koji su i sami u nekakvim problemima cim posječuju ovaj forum...

 

pozdrav ivan.z

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ne zelite potič ljude da bjeze od kaznenog postupka ne odgovarajte im na pitanja o zastari.

 

Svrha zastare nije izbjegavanje kaznenog progfona, već prisiljavanje na ubrzanje kaznenog postupka i svrsishodnost kaznenog postupka, jer nema svrhe ići sa kaznenim postupkom kada prođe puno vremena.

 

Na ovom forumu dajemo informacije o zakonskim i podazkonskim uređenjim određenih društvenih pojava i situacija, a ne na koji način pobjeći pred zakonom.

 

Tako dakle dajemo informacije kolika je zastara, ali ne dajemo savjete kako i gdje se sakriti dok zastara ne nastupi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ivan.z:

no dobro nije ovaj forum za nasa prepucavanja pa da ne zamaramo ljude koji su i sami u nekakvim problemima cim posječuju ovaj forum...

 

Temeljem čega zaključuješ da su oni koji posjećuju ovaj forum "u nekakvim problemima"?

 

Naprotiv ja mislim suprotno, razlozi su različiti (ljudska prava, radozlanost, pomoć drugima, profesije, itd...).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija