Jump to content

Visina odštete


nesretna

Preporučene objave

sve ovisi koja je bila osiguravajuča kuča.

treba znati tko je kriv.

ukoliko je vas vozač kriv ponudite nagodbu od osiguranja automoila vaseg vozača jer ukoliko ne onda ce te se suditi po sudovima niz godina.

 

ukoliko je neki drugi vozač kriv stetu plača njegovo osiguranje isto nagodba.

 

pokusajte s nagodbom putem odvijetnika jer oni uzmu samo postotak s tim da mu nista ne placate dok vi ne dobijete novac.

 

moja procijena imate jedno od jacih osiguranja(nr bi zelio imenovati) postupak bi se mogao zavrsiti kroz 7-10 mj nakon nesrece. normalno da odmah podnesete zahtjev.

 

ukoliko imate jedno od najgorih osiguranja ( također ne zelim imenovat) onda ce bit problema jer vam nude jako male svote,,a vi normalno ne pristajete a oni jednostavno kazu onda nas tuzite ako mislite da cete dobit vise,,,, to vam je najgora solucija jer bi te potrosili godine sudstva a i mnogo zivaca,,

 

sve u svemu malo srece i brza reakcija dobar odvijetnik po mojoj procijeni 80- 120 tisuca kn kroz1 god max.

puno srece i brzo ozdravljenje .... ivan.z

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 godina kasnije...

Dijete je početkom 5. mjeseca slomilo trtičnu kost. Bila je dva dana hospitalizirana i mjesec dana nije išla u školu. Osiguranje je utvrdilo odštetu od 1700kn. Naglasili su da su priznali boravak u bolnici, ležanje kod kuće, lom trtice, ali ne i invalidnost. Obzirom se radi o ženskom djetetu, a u bolnici je naglašeno da svakako treba o tom lomu, danas sutra kod poroda, upozoriti liječnike zanima me je li odšteta preniska i je li siguranje ipak trebalo priznati određenu invalidnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija