Jump to content

uvid djece u sudsku presudu


bubimir

Preporučene objave

roditelji su nam se razveli dok smo bili sasvim mali , bilo je to na jako ružan način , njihova međusobna prepucavanja i obiteljski pritisak.....Presudom smo dodjeljeni ocu , a majka se uopće nije brinula za nas , niti nas viđala , niti plaćala alimentaciju , rečeno nam je da nas se odrekla , ni danas , nako 20-tak godina ne znam pravu istinu...

 

Da li imam pravo uvida u presudu općinskog suda ili evidenciju Centra za socijalni rad ?

To bi mi jako značilo...

lijep pozdrav svima....... :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Lijep pozdrav!

 

Dobra vijest je da se ta dokumentacija još uvijek čuva na sudu. Loša vijest je da vi kao djeca službeno nemate pravo uvida u tu dokumentaciju.

 

Nisam stručnjak za ovakva pitanja, nego sam nedavno prolazila kroz istu situaciju. Dobrotom i razumijevanjem osobe u jednom sudu bilo je moguće vidjeti dokumente, iako mi ih ona nije smjela pokazati... Ne znam da li ovaj forum ima mogućnost privatnih poruka, ali ako te zanimaju detalji, ili jednostavno hoćeš razgovarati o ovome, hajmo naći neki manje javan način...

 

Sve najbolje ti želilm!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija