Jump to content

O pravnicima i pravu


Lucya

Preporučene objave

Molim vas da mi kažete (tražim samo savjete već postojećih pravnika i brucoša) kako je biti pravnik (moj je cilj: odvjetništvo)! Nađe li se zamjenski posao na faksu lako ili.... Onako, znate, da imate PO NOVOM CJENIKU 7800 kn godišnje za troškove studija. I kakve su njima plaće??? Svi ovdje govore da liječnici imaju ogromne, a pravnici male. Ipak, u medijima se nagađa da prema doktorima ipak nije pošteno jer imaju tek `oskudnih´ 5.000 kn mj. a odvjetnici za krive i namjerne optužbe imaju više od 14.000 kn...?! Je li 1. ili 2. istina? Ostavite ne samo odgovore, već i komentare na pravništvo OVDJE!!! :majstor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Na koje odvjetnike misliš?
Na one koji jednostavno TUŽE I BRANE, TUŽE PA BRANE, TUŽE... Mislim da im plaća samo zavisi o vezama koje imaju NEGDJE...

Svako moea da se snađe na koleđu, treba da se živi... Samo šta niko od brucoša neće da prizna - a ni mi nećemo da priznamo! Zato i jedemo govna! :cuga:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lucya je napisao:

Svi ovdje govore da liječnici imaju ogromne, a pravnici male.

 

Upravo je u toku znanstveno istraživanje izrečene pretpostavke.

 

Kako sada stvari stoje :-D,prema preliminarnim rezultatima,postoji velika mogućnost da ista postane neoboriva činjenica,apsolutna istina :bananko:

 

O konačnim rezultatima,svekoliku javnost zajedno će izvjestiti, Hrvatska liječnička komora i Hrvatska odvjetnička komora,te na taj način razriješiti ovu do sada nerazrješivu dvojbu :-D

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija