Jump to content

kupovina udjela u braniteljskom fondu


almir

Preporučene objave

imao bi pitanje: dali postoji mogućnost i kako napraviti to , naime kupio bi udjele u fondu od punca koji je dragovoljac nekih 18 udjela on bi udjele prodao po svaku cijenu ne želi ih zadržati i od ratnog kolege nekih 33 udjela ukupno 51 udjel oni su odlućili prodati i pitaju me da li postoji mogućnost ako ja kupim udjele od njih da se to uknjiži legalno pošto sam i sam branitelj u fondu... sad bi ja njima trebao dati novce ako se odlućim kupiti udjele od njih a neznam šta će biti sa našim odnosima općenito ako ja to kupim bez ikakve dokumentacije jer nikad se nezna šta nosi dan šta noć. tako šta bi trebao napraviti ako netko zna da mi pomogne ili da nekupujem jer sam mišljenja da udjeli nebi mogli biti na nižim granama nego su sad.... toliko od mene pozdrav iz Županje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

samo ti kupi, kad Fond propadne imati češ , maunu...kako se kod nas kaže.....vrijednost udjela oko 200,kuna sredinom 6. mjeseca.....Fond propada.....i to je to....i tako nije legalan...koji fondovi stopiraju ulaganje u domaće i strane investicije, pa isplačuju svoje klijente nakon 64 dana i slično....A udjele mogu samo zatražiti i nitko više ( vlasnik) udjela....prema tome.....savjet svima prodajte sami svoje udjele, fond propada a legalni torbari neće zarađivati na našoj muci sada, kao i neki koji su to radili prije, za vrijeme rata....eto demokracija je pa svatko ima svoje mišljenje...ogorčen sam svime, pozdrav

almir je napisao:

imao bi pitanje: dali postoji mogućnost i kako napraviti to , naime kupio bi udjele u fondu od punca koji je dragovoljac nekih 18 udjela on bi udjele prodao po svaku cijenu ne želi ih zadržati i od ratnog kolege nekih 33 udjela ukupno 51 udjel oni su odlućili prodati i pitaju me da li postoji mogućnost ako ja kupim udjele od njih da se to uknjiži legalno pošto sam i sam branitelj u fondu... sad bi ja njima trebao dati novce ako se odlućim kupiti udjele od njih a neznam šta će biti sa našim odnosima općenito ako ja to kupim bez ikakve dokumentacije jer nikad se nezna šta nosi dan šta noć. tako šta bi trebao napraviti ako netko zna da mi pomogne ili da nekupujem jer sam mišljenja da udjeli nebi mogli biti na nižim granama nego su sad.... toliko od mene pozdrav iz Županje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija