Jump to content

Testiranje na droge


sompompir

Preporučene objave

U prosincu prošle godine me je zaustavila policija kada sam vozio pod utjecajem alkohola sa prijeteljem i dvije cure. Policajci su me odmah testirali na alkohol, uređaj je pokazao 1,8. Potom su odlučili testirati me na droge, a ja sam bio spokojan jer nisam ništa takvo konzumirao, osim marihuane, ali je od toga bilo prošlo najmanje dva tjedna. Tester je to i pokazao: 0. Međutim, tada su gospoda policajci odlučili nazvati drugu patrolu, jer su zaključili da je tester sigurno - neispravan! Čekao sam sa društvom jedno sat i pol... Kad je došla druga patrola, dali su drugi tester i taj je pokazao prisutnost THC-a i BZO-a (ovo potonje nisam uočio u prvi mah). Prvo sam tražio testiranje, ali kako nisam znao koliko dugo ostaju tragovi THC-a u krvi, odustao sam nakon što je policajac rekao da u slučaju pozitivnog nalaza troškove testiranja snosim sam. Počeo je ispunjavati prijavu, a ja sam još jednom pogledao nalaz i tek tada vidio BZO (nisam znao ni što je to). Prijateljica je rekla da je to tvar u nekim tabletama. Kako nikakve tablete nisam uzimao godinama, pa ni one protiv bolova, odlučno sam zatražio liječnički nalaz, ali je gospodin rekao da je "sad kasno". Odbio sam potpisati prijavu i uložio žalbu.

 

Imam li izgleda pred sudom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija