Jump to content

poslodavac-prijava radnog odnosa-molim pomoć


micamaca

Preporučene objave

Poštovani forumaši,

 

molim pomozite mi! Kako doznati na koliko vas je prijavio poslodavac i da li uredno izvršava svoje obveze. Pitala bih knjigovođu ali kako se ona osobno jako dobro zna, ne bih tjela da to na kraju i moj poslodavac sazna. znam glupo pitanje ali gdje bih to mogla provjeriti i na koji način. unaprijed zahvaljujem!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ah, mislim da je micamaca kad je napisala "na koliko" mislila na koju brutto plaću, a ne na koje vremensko razdoblje.

Što se mirovinskog tiče, ako ste u 2.stupu možete preko interneta provjeriti koliko Vam se uplaćuje svaki mjesec i prema tome se može izračunati plaća.

 

A što se roka tiče na koji ste prijavljeni u principu osim ugovora nemate kako, jer, iz iskustva znam da Vas na zdravstveno mogu prijaviti kao da ste na neodređeno....iako ste potpisali ugovor na određeno i jedino takav je poslodavac mogao priložiti kod prijave. To se radi valjda zato da gospođe iz kadrovske ne bi jadne morale više puta na HZZO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija