Jump to content

Pomoć


sutina

Preporučene objave

Imam jedan problem prijavljen sam za nasilništvo u obitelji,supruga me prijavila da sam došao pijan doma i zlostavljao nju i malodobnu kčer.

Policija me privela i napravila test na alhohol gdje mi je izmjereno 0,0 promila.

Supruga mi je potpisala krivičnu prijavu gdje sam bio zatvoren48 sati a poslije toga sam išao kod istražnog sudca koji me pustao.

Poslije nekoliko dana išao sam na vještačenje kod psihologa i psihijatra gdje su zaključili da nisam nasilnik ni pijančina.

Poslije dva mjeseca supruga me opet prijavila u centar za socijalni rad i opet sam išao na testiranje vađenje krvi da vide u kakvom je stanju jetra i tu su nalazi bili uredni.

Navodno moram ići na novo testiranje ja neznam kako dalje.

Napomena žena mi boluje od neke vrste šizofrenije i pije tablete helex.

:sudac::sudac::sudac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa jeste li probali razgovarati sa suprugom zašto to radi??

I jeste li sucu objasnili o njezinoj bolesti??

Mislim da bi trebali ako ona ima papire liječničke o svojoj bolesti, skupiti ih i odnijeti sucu koji vodi vaš slučaj ili socijalnoj radnici.

I još jedno pitanje, živite li vi i dalje sa svojom suprugom???

:zbunj::zbunj::zbunj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jesam provao ali s njom se više nemože pričati samo pere sve po stanu i priča sama sa sobom njena mama joj je zvjezda vodilja.

Živim dalje sa suprugom ali to je tragedija od življenja.

Papire njene nemam ali smo bili kog psihologa da provjeri naše roditeljske sposobnosti čekam to rješenje i mislim po priči psihologice dobiću skrbništvo nad djetetom.

Samo moli boga i neradi nigdje. :tikvan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija