Jump to content

Problem sa općenarodnom imovinom - udio 8/48


Pani

Preporučene objave

Problem je sljedeći...... treba mi vlasnički list 1/1 radi građevinske dozvole, angažirao sam odvjetnika itd.

Zemljište je nekih 750 m2, na meni je 40/48, a pod općenarodnom imovinom je 8/48

Odvjetnik mi je rekao da je najbolji način da pošaljemo nagodbu u kojoj bi ja državi isplatio novac, odnosno otkupio taj dio pogotovo zato što NEMAM vremena za čekanje, a i u spor sa državom ne želim ulaziti.....

 

E sad..... mene zanima je li netko imao slična iskustva, i što mislite NAKON KOLIKO VREMENA će mi se država javiti natrag

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vaš odvjetnik će kontaktirtai središnji ured za upravljanje državnom imovinom. moja iskustva s njima su sljedeća:

1. vijeće se sastaje jedanput mjesečno,

2. na sjednicama se raspravljaju predmeti redoslijedom: županije, gradovi i općine, pravne i fizičke osobe.

3. moj zahtjev je uz požurnicu (!!!) čekao 3 mj. s time da je predmet spadao u područje županija.

iskreno se nadama da ćete imati bolja iskustva nego ja. a nije ih ni krivit kad moraju ispravljati ''krive drine'' prošlog sistema....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Hvala na informaciji, sasvim je točno da se mora ići preko središnjeg državnog ureda za upravljanje državnom imovinom.....

 

 

Međutim meni se čini da to neće lako ići i da treba čekati više od godinu dana...osim ako ne nađem neku "požurnicu", a to je vrlo teško

 

Ako netko zna nešto više o sličnim slučajevima sa općenarodnom imovinom nek javi, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija