Jump to content

koji čin?


ikee1101

Preporučene objave

Bog, evo molim za pomoc nakon dugog trazenja u ovom Forumu nisam nasao odgovor koji bi trebao....

 

Dragovoljac bez RVI, Rijesenje o Mirovini 50 / 50 profesionalna nespsobnost....

 

Bio u HV pa Specijalna (pricuva), pa Gardeijska Brigada pa otisao u Civilstvo....

 

Sada kao Civil dali imam pravo na dodjeljivanje Mirovine sa Policijskim Cinom (prevedeno stozerni narednik)???

 

POZOR!!! BEZ HRVI!!!

 

MOLIM ZA POMOC I UNAPRIJED HVALA ZA SVAKI VAS TRUD!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na pomoci prije svega...

 

nije mi jasno to sto kazes vojni dio mirovina 2750... jeli ide + jos civilni dio ili je to to sve zajedno???

 

koliko bi sveukupno to moglo biti???

 

zasto je bitno dali sam RVI prilikom dodjeljivanja cina ???

 

Kako sam cuo da je i bitno dali sam kao zadnju postrojbu imao HV ili MUP... nije li logicno da se u svemu uzima najpovoljnije???

 

ako je tako da nisam u pravu.... onda mi se priznaje cin Razvodnika samo....

 

koliko bi bila mirovina sada i na koliko bi se dala izgurati ako jednog dana budem imao 100% opca???

 

unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pogledaj zadnje rješenje ili ono u kojem ti piše po kojem zvanju-činu ti je izvršena mirovina. Dva zvanja-čina imaš HRVI. Obnova postupka se pokreće kod područnog ureda HZZMO-a, recimo ako ti je izvršen krivi obračun mirovine zbog ne odgovarajućeg zvanja-čina ili zbog pogoršanja bolesti, odnosno svega onog što mijenja činjenićno stanje za obračun mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija