Jump to content

czss ne moze naci spis


darla_

Preporučene objave

vrlo jednostavno: czss je radio obiteljsku anamnezu prilikom određivanja s kojim ce roditeljem zivjeti dijete, postupak na opcinskom sudu.

 

tokom tog postupka, ja sam potpisala da cu surađivati s czss i da ne branim viđanja, a otac djeteta da ce surađivati, da ce dijete biti samnom i da ce dok se svi postupci ne srede uplacivati neki xy iznos u svrhu alimentacije.

 

izjavu smo potpisali pred soc radnicom.

 

kao sto mnogi znaju, otac nije vec 11 mjeseci uplacivao nista, uskoro je prvo rociste za alimentaciju (moja tuzba).

odvjetnik mi kaze da bi bilo dobro, unatoc izmjenama i dopunama obz-a, imati tu potpisanu njegovu izjavu na sudu.

 

ja zovem czss, nadlezan. soc radnica na godisnjem. oni ne znaju broj spisa. u komp nemaju nikakvih dokumenata i kaze mi neka druga soc radnica da me uopce ne mogu naci ni da su radili anamnezu, a kamo li tu izjavu. i jos joj kazem da je isti czss pisao i molbu za vrtic i opet nista jer su oni u postupku informatizacije ureda. :) 21. stoljece

 

sto da ja sad radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:-? Cekaj malo....

 

Pa sta ti nisi dobila tu obiteljsku anamnezu postom?

Ako je CZSS to radio po nalogu suda bili su duzni to i sami dostaviti na spis rastave u sud. Mozda da trazis kopiju sve dokumentacije iz spisa na sudu...

 

Samo prijedlog jer ne znam kako ti pomoci s obzirom na opcepoznatu aljkavost Centara...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja se nisam razvodila. dijete je rođeno u izvanbracnoj zajednici. czss nije izasao na teren na trazenje suda nego oca djeteta kad smo se dijete i ja odselile u drugi grad, a bez da sam ja imala pravomocnu sudsku odluku o povjeravanju na skrb.

 

czss je izasao na teren, zapisao par stvari, napisao i molbu za vrtic.(czss iz zagreba)

otac djeteta je pokrenuo postupak u gradu u kojem on zivi, gradu iz kojeg smo se mi odselile i czss iz tog grada je dosao na rociste. (htio je samo viđanja)

 

nitko nije pozvao czss koji je sada nadlezan za to i koji je radio anamnezu. (opet zagreb)

ljude iz tog drugog centra sam prvi put vidjela na rocistu, a ostala dva puta nisu ni dosli.

sudac je napisao da se slazu s nasom odlukom o viđanju iako nikoga nije bilo tamo.

 

od czss nikakve papire dobila nisam, iako su mi u kuci bili barem 10 puta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija