Jump to content

pomagajte nemam vise snage za borbu


slon

Preporučene objave

Moja mama kupila je od slovenske firme u stečaju stan na moru platila ga je 20000 DEM 1992 godine i u njemo smo zivjeli do 1998 godineTaj stan nije bio uknjizen jer je cijela zgrada ustvari 3 zgrade su bile napravljene bez papira ljudi koji su ga kupili znali su sta kupuju i uredno su platili porez na promet.Mi smo se vratile u rodni kraj i od ustedevine kupujemo vikendicu u koju useljavamo1 godinu iza toga mama zavrsava u zatvoru radi prijevare po kojoj logiki nemam pojima nismo imale brdo love za odvjetnika.1999 Ja se udajem mama daruje tu vikendicu meni a ja muzu koji nema blage veze o cemu se radi i mi zajedno nadogradujemo kucu sa 30 kvadrata na 350 da bi dosao prije neki dan poziv za sud gdje ti ljudi tuze mog supruga i u tuzbi stoji pobijanje pravnih radnji duznika.Darovnica je od 2000 godine sta sad da ja radim kucu im nedam ni mrtva tu je sav moj zivot i moja dva sina.pomagajte

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija