Jump to content

novi zakon o sigurnosti prometa na cestama


zoky1

Preporučene objave

Dali moze tko staviti što je bitno donešeno novim zakonom koji je stupio na snagu od 01.06.2008.

 

Pogotovo me zanima u vezi svjetala koja više ne bi trebala biti upaljena danju po ljetnom rač. vremena, dali je to na snazi?

 

Novine su pisale na sav glas u vezi toga, a sad ni traga, ni glasa :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nonamee je napisao:

Nije odgođeno ni 10-ak dana, jer Zakon još uvijek nije objavljen u Narodnim Novinama, a kad to bude bilo, nakon 8 dana je Zakon na snazi. Obavijestit ću vas kad Zakon bude objavljen u NN.

 

Mislio sam na napise u medijima,a koliko vidim prolazi 10 tak dana tako da me nemojte ispravljati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nonamee je napisao:

Lav je napisao:

nonamee je napisao:

Nije odgođeno ni 10-ak dana, jer Zakon još uvijek nije objavljen u Narodnim Novinama, a kad to bude bilo, nakon 8 dana je Zakon na snazi. Obavijestit ću vas kad Zakon bude objavljen u NN.

 

Mislio sam na napise u medijima,a koliko vidim prolazi 10 tak dana tako da me nemojte ispravljati.

 

Sta ti glumiš i šta si umišljaš? Naveo si krivu informaciju, mene ne zanima jel ti to parafraziraš medije ili ne, ispravio sam tvoju navodnu pogrešnu informaciju. I ne preseravaj se.

 

Zamolio bih moderatore da urgiraju i da spriječe ovakvu vrst verbalne komunikacije iznošenjem ovakvih riječi uvrijedljivog sadžaja(gore navedenog nonamee).Smatram da je ovaj forum ovdje da se ljudima pomogne a ne da bi se kojekavi ovakvi (nazovi forumaši)nepristupačno ponašali.Uostalom prekršena su pravila foruma.Srdačan pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ti kao pravnik nemaš blage veze o sigurnosti prometa na cestama, svoju diplomu objesi mačku za rep.takvih nadobudnih pravnik poput tebe ima na tone. za tebe sam doktor znanosti. pravniče ( ako si pravnik) ti možda znaš teoretski pravo,ali svaki policijski službenik na terenu je sudac,pravnik,doktor,odvjetnik itd sve u jednom... na kraju kad takvi poput tebe dobiju recimo po ušima od nekog nasilnika onda tražiš pomoć od policajac ,a ne od pravnika..... vidim ja da si ti neki jako pametni i napuhani pravnik.....

- ispričavam se pravim i poštenim pravnicima ovo se odnosi samo na umišljene pravne neznalice :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija