Jump to content

potvrda o nekažnjavanju


mirossb

Preporučene objave

molim vas da mi pomognete sto se tice potvrde o nekaznjavanju,zanima me dali mogu dobiti tu potvrdu (treba mi za posao u inozemstvu)

s 18 godina sam pocinio kazneno djelo zlouporabe opojnih droga,jednostavnije uhvatili su me sa 6 grama trave dobio sam 2100 kn novcane kazne i uvijetno 1 god.

nisam imao novaca da platim kaznu pa sam odlezao tjedan dana i sad trebam ici radit u italiju i trebam tu potvrdu,neki kazu da je mogu dobit,neki da ne.pa ja odlucio da pitam ljude koji znaju! hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš.

Znači, bio si PRAVOMOĆNO osuđen, izdržao si kaznu. POtvrdom o nekažnjavanju potvrđuje se da nisi NEPRAVOMOĆNO osuđen, kao ni da se protiv tebe ne vodi istraga kao ni da je podignuta optužnica koja je stupila na pravnu snagu.

 

Podaci o pravomoćnoj osuđivanosti su tajni i mogu se dobiti samo na zahtjev OVLAŠTENOG tijela (primjerice Ministarstva pravosuđa).

 

Dakle, možeš dobiti potvrdu. Javi se u pisarnicu Kaznenog odjela Općinskog suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija