Jump to content

izvještaj sa ispitnog roka 19.6


opaki

Preporučene objave

Evo ukratko kako je to izgledalo, imali smo izgleda super ispitivace jer po meni ovakvo neznanje koje vlada medju kandidatima je sramotno....

 

Pazite kako su ljudi prolazili iz moje skupine, ispitivacica ispituje lokalnu i službeničke, tip nezna ni jedan odgovor iz jednog predmeta NIJEDAN suti ko mujo, i na kraju ga pita tko upravlja upravnim uredima i mi mu šapnemo pročelnik i prodje oba ispita... Tako je bilo i sa drugim ispitima....

 

Ali is posebnog djela sam skoro zvinznuo iz komunalnog gospodarstva jer je dosšla neka nabrijanerica i vjerujte mi ta ce vam nac bez beda šta neznate iz posla kojeg obavljate... al eto ukratko ispada da je posebni dio puno tezi od općeg...

 

pitanja vam nemoram ni govorit jer je dovoljno da kazete jednu rijec i prošli ste same osnove bez obzira koja ste sprema...

 

ahhh

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo čestitam ti na položenom državnom ispitu, to nije mala stvar. :palac: Kao drugo uopće se ne slažem s tvojom tvrdnjom da se na ispitu prolazi bez ikakvog znanja, da se prolazi na "lijepe" oči. Ne kažem da takvih situacija nema, uvijek ima onih "povlaštenih" koji imaju debelu vezu i mogu proći bez ikakvog znanja i truda, ali mi, obični smrtnici, to ne možemo. Zato mislim da šalješ krivu sliku, za ispit se mora znati, ne mora se sve naštrebati, ali mora se znati odgovoriti na pitanja. Ti si doživio/la situaciju u kojoj znanje ne pretstavlja onaj bitni faktor, ali ja ipak mislim da je to bio izdvojen slučaj, da to nije praksa. Ljudi su padali na banalnim pitanjima, tako da vjerujem da se mnogi ne bi složili s tobom. Nije to tako strašno iskustvo kako se priča, ispitivači su normalni ljudi, znanje je bitno, ali je najbitnija koncentracija i opušteno ponašanje.

Možda će ti ova moja poruka zvučati prepotentno i činit će ti se kao da nekome solim pamet, ali i ja sam bila na tom ispitu i znam koliko su ljudi učili i koliko su se spremali da bi taj ispit položili i, vjeruj mi, nitko nije očekivao da će proći "samo tako"! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Jel nekome palo na pamet da su i ispitivači ljudi? Da imaju bolje i lošije dane?

A možda je stvar i u tome da kad netko nešto zna - onda mu je to nevjerojatno lako i strrrrrašno ga nervira kad neko drugi tu jednostavnu stvar nezna....ili ako i najbanalniju stvar neznamo - ona bude jako teška.

 

Svakom naosob želim da nauči što više, da ispit prođe što lakše i na kraju- da što bolje zna primijeniti naučeno na svom radnom mjestu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija