Jump to content

Telekomunikacije i pogodnosti


PrEsVeTli

Preporučene objave

PrEsVeTli je napisao:

Pozdrav ljudima sa/na Legalisu.

Znam da ako u T-COM odneseš rješenje o RVI dobivaš neki popust u pretplati.

Ima li netko iskustva sa drugim operaterima, tj. da li i kod njih postoje neki popusti za RVI.

 

Pa nije to baš tako jednostavno i ne odnosi se na sve invalide.

Uz presliku rješenja o invalidnosti treba još priložiti dokaz da ste član neke od invalidskih udruga (ovo pravo je vezano za članstvo u nekoj od narečenih udruga i ostvaruje se putem udruge) te jednu uplatnicu telefonskog računa (obično zadnju).

E sad, koliko se sijećam, pogodnosti pri korištenju telefona odnose se samo na invalide s tjelesnim oštećenjem organa za kretanje od 80% i više, te na osobe s oštećenjem sluha od 70% i više.

Pogodnosti se sastoje - ukoliko se u međuvremenu nije promijenilo - od 50% popusta u cijeni pretplate i 20 besplatnih minuta telefonskog razgovora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zaboravio sam napisati da se gore navedene pogodnosti odnose na firmu "Hrvatske telekomunikacije".

 

Na netu sam ovo pronašao za T mobile:

"T - Mobile odobrava 25% popusta na mjesečnu pretplatu korisnicima osobama s invaliditetom za Cronetove tarifne modele Trend, Classic, Active, Pro i Data. Slijepe i gluhe osobe, osobe oboljele od distrofije, osobe s cerebralnom ili dječjom paralizom, dijalizirani i transplantirani bolesnici, paraplegičari, oboljeli od reumatoidnog artritisa i miltipla skleroze, invalidi rada, te vojni invalidi Domovinskog rata s invaliditetom većim od 80% popust mogu ostvariti dolaskom u T - com centar ili kod T - Mobile partnera uz predočenje rješenja o tjelesnom oštećenju i članske iskaznice ili potvrde udruge. Popust vrijedi za Cronet priključke s ili bez ugovora na 12 mjeseci za nove i postojeće korisnike."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ranije sam bio na t-comu i sa 40% invalidnosti ostvarivao sam popust na pretplati od 50% (umjesto 60 kn-30 kn).To se dobije na osnovu rješenja HRVI koje tamo odneseš i popuniš obrazac. Kod drugih operatera to nema osim kod Optime ali tamo je uvjet 80% invalidnost.

No kad sam sve sagledao svaki operater je dosta jeftiniji pa mi se usprkos i tom popustu nije isplatilo ostati na t-comu jer me svejedno skuplje izlazilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

sve pada u vodu ako nemate super start 60 tarifu ,možeš bit hrvi 100% i ništa kao kaj je desmovca napisao,eto osobno iskustvo :vrti:

 

Osnovni tarifni paket koji sam spomenuo, a da si čitao od početka, ne bi kod tebe stvorilo zabune. No opetovano od svih forumaše, najmilije ti je odgovaranje na moje postanje, možda zbog neke manije ili ispoljavanje neke svoje opsesije, vjerojatno da bi zadovoljio svoju neku taštinu. Stoga te ponovo molim zanemari moj nick i moje postanje, jer opetovano uzimanje mojih postova kao primjer nečeg (zanemarujući svojih i ostalih), dovodi samo do zaključka da imaš neke niske pobude prema meni, ovo te molim da ne zamaramo ostale korisnike foruma, s ovakovim blesavostima. :-D;-)

 

Dodatni popust ne može se ostvariti (pišem za t-com) na recimo pakete "Super 150", već na osnovne pakete, "Super 60" ili "Halo start", a to sam već i naveo. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nute se najte totukote prestreljavati, podrvaci jeni :-D (bez ljutnje).

 

Ako nam baš ne žele pomoći strukture moramo si pomoći sami pa evo ako netko želi slati besplatni SMS sa računala na mobitele predlažem slijedeću stranicu http://hr.wadja.com.

Stranica se trudi govoriti Hrvatski koji ispada kao Mađarski a potrebno se logirati sa par osnovnih podataka i šalji SMS-ove đaba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Evo i moj doprinos: http://www.smsdiscount.com/en/

 

Primjerice, za T-Mobile treba ukucati broj u obliku +38598XXXXXX ili 0038598XXXXXX .

 

Mogu se poslati dvije poruke osnosno može se poslati poruka na dva različita broja.

Zatim se potrebno odspojiti i ponovo spojiti na Internet (da bi dobili drugu IP adresu - važi za ADSL koisnike s dinamičkom IP adresom kakvih je, uostalom, većina), pa ponovo možete poslati dvije poruke itd.

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija