Jump to content

Žalba visokom prekršajnom sudu


Falcao

Preporučene objave

zanimalo bi me ako netko zna kako se piše žalba prekršajnom sudu u vezi visine novčane kazne koju sam dobila.

prekršaj je bio taj da sam trknula ženu na pješačkom ali joj nije ništa tak da je to bio samo prekršaj a dobila sam povećku novčanu kaznu sad na sudu .

zanima me špranca pisanja žalbe . hvala unaprijed :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako vam je prekrsajni sudac vec dosudio kaznu uz sve olakotne okolnosti malo je vjerojatno da ce ju sada smanjiti

 

po mom misljenju ostaju vam dvije opcije

-otjerati slucaj u zastaru ako se nesrece dogodila prije 1.1.2008.god.

-napisati molbu da vam sud dopusti placanje kazne u vise rata,sto ce vrlo vjerojatno dopustiti

 

posaljite pp s mailom pa cu vam poslati nekoliko primjer zalbi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Falcao je napisao:

Zar nezna nitko kako se treba pisati žalba visokom prekršajnom sudu???

Isteći će mi rok za žalbu.. :(

 

 

vise manje isto kao i prekrsajnom sudu,predpostavljam da vam je cilj otjerati predmet u zastaru tako da bas i nije previse vazno sto cete u njoj napisati jer ako predmet dodje na red za rjesavanje imate vise od 95% sansi da ce biti odbijena

 

naravno ako zalba ima dobre osnove nemate se cega bojati :-D

 

sto se tice slanja zalbe ja ih uvijek saljem zadnji dan,tako dobijete 6-7 dana vise nego da ju posaljete prvi dan

 

P.S. VPS rjesava predmete bez saslusanja a presude su pravomocne danom izricanja pa se nemojte zacuditi ako vam i nekoliko mjeseci nakos sto je nastupila zastara dodje rjesenje u kojem vam se zalba odbija,u idealnoj drzavi to nebi bilo moguce ali mi ipak zivimo u Hrvatskoj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija