Jump to content

Mladi vozac s 1.12 promila


Silverus

Preporučene objave

Trebam pomoc... Zaustavljen sam s 1.12 (s tolerancijom 1.02) promila alkohola te mi je oduzeta vozacka dozvola. Do sada nikada nisam kaznjavan. Kazna predvidena za taj prekrsaj je 2000 - 5000 kn i oduzimanje dozvole, no nisam siguran vrijedi li to i za mlade vozace ili mogu dobiti jos vecu kaznu? Posto radim do 9. mjeseca, a nakon toga cu biti nezaposlen student, zanima me koliko vremena treba da se pokrene sudski proces i mogu li na osnovu toga dobiti blazu kaznu? Sto mogu ocekivati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kao mladi vozac vrlo vjerojatno cete dobiti maksimalnu kaznu predvidjenu zakonom,ja nemogu a vrlo vjerojatno ni sud nece naci dobar razlog da bi vam umanjio kaznu,za takvo ponasanje u prometu nema opravdanja

 

vrijeme pokretanja postupka ovisi o sudu,ako predmet dobije oznaku "hitno" a mogao bi zbog prirode prekrsaja mislim da cete sud vidjeti vrlo brzo

 

ako ste mogli biti "faca" i pijani sjesti za volan budite i sada pa preuzmite odgovornost za svoje postupke i platite kaznu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija