Jump to content

starateljstvo nad dijetetom


nina30

Preporučene objave

Imam rastvaljenog muža sa dijetetom sad če u drugi razred , imam dozvolu viđati dijete svaki drugi vikend i kad su ljetni i zimski praznici... skupa smo 4 god. zanima me kako otac može dobiti to dijete prek vikenda kada se ne brine o njemu , nego se drugi brinu o njemu i niti ne pita za dijete...i kako takav može čuvati kad ne vodi brigu o njemu , nek su mu druge stvari bitnije...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nina30 je napisao:

Imam rastvaljenog muža sa dijetetom sad če u drugi razred , imam dozvolu viđati dijete svaki drugi vikend i kad su ljetni i zimski praznici... skupa smo 4 god. zanima me kako otac može dobiti to dijete prek vikenda kada se ne brine o njemu , nego se drugi brinu o njemu i niti ne pita za dijete...i kako takav može čuvati kad ne vodi brigu o njemu , nek su mu druge stvari bitnije...

 

u ovom su upitu pomiješane i kruške i jabuke i grožđe i banane i sve ostalo... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

nina30 je napisao:

Imam rastvaljenog muža sa dijetetom sad če u drugi razred , imam dozvolu viđati dijete svaki drugi vikend i kad su ljetni i zimski praznici... skupa smo 4 god. zanima me kako otac može dobiti to dijete prek vikenda kada se ne brine o njemu , nego se drugi brinu o njemu i niti ne pita za dijete...i kako takav može čuvati kad ne vodi brigu o njemu , nek su mu druge stvari bitnije...

 

u ovom su upitu pomiješane i kruške i jabuke i grožđe i banane i sve ostalo... :-D

 

Nadajmo se da će onda Nina30 pojasniti što je točno problem i kakva je situacija... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nina30 je napisao:

Imam rastvaljenog muža sa dijetetom sad če u drugi razred , imam dozvolu viđati dijete svaki drugi vikend i kad su ljetni i zimski praznici... skupa smo 4 god. zanima me kako otac može dobiti to dijete prek vikenda kada se ne brine o njemu , nego se drugi brinu o njemu i niti ne pita za dijete...i kako takav može čuvati kad ne vodi brigu o njemu , nek su mu druge stvari bitnije...

 

A.

razvedena, ima dijete koje pohađa 2.r, pita se zna li otac brinuti o djetetu vikednima i smije li ga uopće uzimati da ga proslijedi na brigu drugima, a ovo u trajanju od 4g je nešto drugo što s tim nema nikakve veze.

B.

osoba s kojom je 4g u izvanbračnoj zajednici je razvedena i on ima dijete koje pohađa 2.r (sudeći po drugom topicu), drugi brinu o djetetu vikendima, no u tom slučaju nije evidentno gdje bi bio problem osim ako je naglo poželio da tijekom vikenda zaista o djetetu i brine.

 

a "imam dozvolu" je vjerojatno greška u svakom pogledu: em to nije dozvola, em bi impliciralo postojanje djeteta koje ne živi s majkom

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija