Jump to content

Seminar za pravosudni, kad?


anonimno

Preporučene objave

Zvao sam neki dan u HOK i tamo kažu da će najvjerojatnije seminar biti u periodu od 07.11.-18.11.05. :xwave:

je napisao:

Da li netko zna kad će se održati seminar (pripreme) za pravosudni u listopadu i gdje će to biti objavljeno?

Da li možda vježbenici izvan Zagreba imaju osiguran negdje smještaj ili se snalazimo kako znamo?

 

HVALA, D :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam bila na seminaru koju organizira Udruga pravnika u gospodarstvu, trajao je mjesec dana, svaki dan poslije posla od pola pet do pola devet, čak mi se to čini bolje nego varijanta slušanja od ujutro do navečer.

Naravno bed je kaj sam morala pljunut 3500 kn al možda vama vaša firma plati, nekima su i ministarstva plaćala, vrijedi pokušat.

Meni nije bio bed platit za nešto kaj znam da će mi koristit,a danas zbilja ljudi lupaju novce na svakojake gluposti, a ovo je ulog za budućnost.

Ak vas zanima nazovite Udrugu pravnika u gospodarstvu pa vidite kad budu imali opet seminar, ovaj moj je bio početkom četvrtkom mjeseca.

Sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz mog iskustva možete i nazvati u HOK oni uvijek primaju određeni broj ljudi izvan odvjetništva, ovisi koliko ima mjesta, a ne bi škodilo niti da umjesto vas nazove netko od vaših šefova ili eventualno odvjetnik kojeg poznajete. Za one koji nisu iz Zagreba seminar se organizira i u Splitu, a možda i još negdje, nisam sigurna. U svakom slučaju jako je koristan!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Može li mi netko reći koliko je seminar za pravosuni koji organizira HOK koristan?Koliko sam čula dobro je ići ako si već u učenju i imaš pojima o nečemu.Ja sam u fazi da tek počinjem s učenjem i prikupljam literaturu. Na seminar bi mogla ići samo popodne iza 5, tj. poslije posla i sada sam u totalnoj dvojbi-ići ili ne? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja sam išla u toj fazi, dakle prije nego sam i počela učiti. Koristan je, jako, eliminira dio gradiva koje ne treba učiti, prođe se teorijski dio koji se mora znati, dobiješ približno sliku svega, ali mislim da ti se ne isplati ići od 5 poslijepodne jer ćeš uloviti po jedno predavanje dnevno. Ako možeš moj ti je savjet da uzmeš godišnji jer su to dobro potrošeni dani.

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija