Jump to content

plaćanje straže


asdfgh

Preporučene objave

bok ljudi!bio sam u profesionalnoj brigadi,sad sam u mirovini.zanima me dali mogu od morh-a tražiti da mi plati stražu što se tiće noćnog rada ,smjenskog i drugih dodataka.koliko godina unatrag naravno preko odvjetnika sudskim putem da zatraži zapovjed za stražu i šihtericu.zadnje vrijeme smo dobivali 600kn za tjedan dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možeš pokrenuti sudski postupak preko odvjetnika te zatražiti unazad 3god. za neplačena dežurstva ,straže i dr. potraži savjet od nekoga tko je to pokrenuo i naravno odvjetnika, neki su dobili sudski spor a isplatu neznam, a ono što pouzdano znam da sada isplačuju sve a ono što ne isplačuju rješavaju preko slobodnih dana baš poučeni time što ih je puno ljudi tužilo pa sada pušu i na hladno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Mrljo, neznam od kuda ti informacije i to da pouzdano znas da se sada u HV sve placa. Mozda u zzl-u i bsd-u. Gardi jos uvijek daju na kapaljku. Dnevnice su uvijek u iznosu 50%, bez obzira sta radili i gdje bili s tim da umanjuju onda odvojeni zivot tako da smo , tko prima odvojeni, opet skoro na istom. Takodjer prekovremene sate ne placaju uopce a preraspodjela ide tak da za 7 dana placene ili neplacene ( u vojarni) straze dobijes cak 3 slobodna dana.

Sad mi reci da pouzdano isplacuju i pusu na hladno.

Prije bih reko da nekome pusu pod jaja, a gardiste tko je...

 

P.S.

E da gardijski je potpuno ukinut i nece ga vise nikada vratit

 

Sto se tice retro ispalte, mozes probat al mislim da je to uzaludno trosenje vremena i zivaca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija