Jump to content

Spajanje pravomoćnih presuda


JoeST3

Preporučene objave

Molio bih za pomoć u vezi spajanja pravomoćne presude Zupanijskog suda od 07.02.2008.g.u trajanju od 6 mj.koju sam odsluzio od 08.05.2008 do 22.10.2008.g. i pravomoćne presude općinskog suda u trajanju od 4 mj. na koju sam osuđen 01.07.2008.g. dok sam bio na odsluzenju kazne i koja je postala pravomoćna 28.07.2008.g. jer nisam podnosio zalbu,a izgleda ni tuzitelj što sam tek nedavno doznao jer nikakvu pravomoćnu presudu za tu kaznu nisam dobio inače bih ovo riješio na odsluzenju kazne.

Da li moram dobiti kakvi dokument o pravomoćnosti ili zahtjev za spajanje mogu pisati odmah i imam li uopće pravo na spajanje nakon šta sam odsluzio ovu prvu kaznu?

Kako uopće formulirati zahtjev?

Odvjetnika nemam,trenutačno nisam u mogućnosti da ga platim,a iskustva u pisanju ovoga nemam.

 

Ako neko ima volje da mi pomogne savjetom kako da to napišem i odgovori na pitanja bio bih mu veoma zahvalan.

Hvala unaprijed i pozdrav svima!

 

P.S.Sve ovo za par grama marihuane!

Čuvajte se ljudi jer za pola grama iste mozete dobiti 4 mj.zatvora!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne trebate dobiti nikakav dodatni dokumet jer Vas ne obavještavaju o tome da je presuda postala pavomoćna ako se nitko nije žalio.

 

Dakle dovoljno Vam je da pošaljete brojeve presuda i zatražite od suda da vam se objedine kazne.

 

Dakle jedan običan dopis u kojem se navode brojevi presuda (radi lakšeg snalaženja suda) uz traženje da se kazne objedine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O.K.Hvala na odgovoru koji mi je jasan.

Samo me zanima imam li pravo na spajanje jer sam kaznu od 6 mj odsluzio,a evo baš danas sam dobio poziv od referentice za preostala 4mj druge kazne koja je postala pravomoćna dok sam bio na prvoj!

Dakle je li problem šta sam prvu kaznu već riješio i izašao nedavno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

pozdrav.

da ne otvaram novu temu, postavit cu pitanje ovdje. molim neku dobru dusu da mi jednostavnim rjecnikom objasni sto to znaci spajanje pravosudnih presuda. mislim informirala sam se i jasno mi je sto to znaci teoretski, ali recimo ne razumijem koji je tocno smisao spajanja ako je jedna kazna vec odsluzena kao sto je bio slucaj kod JoeST3 koji je tu davno pisao?? hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sani66 je napisao:

pozdrav.

da ne otvaram novu temu, postavit cu pitanje ovdje. molim neku dobru dusu da mi jednostavnim rjecnikom objasni sto to znaci spajanje pravosudnih presuda. mislim informirala sam se i jasno mi je sto to znaci teoretski, ali recimo ne razumijem koji je tocno smisao spajanja ako je jedna kazna vec odsluzena kao sto je bio slucaj kod JoeST3 koji je tu davno pisao?? hvala

smisao spajanja je da će vam preostala kazna koju morate izdržati biti umanjena za...recimo,1,2,3mj...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija