Jump to content

molio bih malu pomoc


grga-vk

Preporučene objave

Uglavnom zaustavila me je policija i rekli su mi da sam pod zabranom upravljanja, a mene zanima na koji nacin su oni meni zabranu stavili ako ja nisam primio nijedno rješenje koje je pravomoćno i da se u njemu spominje mjera zabrane upravljanja vozilom B kategorije. Jedino rješenje koje sam dobio je da mi oduzimaju vozačku na 9 mjeseci, ali ja sam se žalio na to i poslije mi nije ništa došlo od visokog prekršajnog suda ni policije. u rješenju je bilo 9 mjeseci zabrane, a ja sam dobio 3 mjeseca zabrane. Da li mi može neko objasniti da li rješenje može biti pravomoćno bez da ga ja primim? i općenito na osnovu kojeg rješenja sam ja pod zabranom ako nisam primio rješenje?

 

Hvala vam puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilom može se izreći radi jednog prekršaja ili radi negativnih prekršajnih bodova.

 

Ukoliko ne primite prekršajni nalog poštar vam u poštanskom sandučiću ostavi obavjest o pošiljci - čime je dostava izvršena.

 

Očito da ste imali više postupaka protiv sebe i izgleda da vam je jadan promakao i postao pravomoćan.

 

Ukoliko se ne odazovete na poziv da vam se zaštitna mjera upiše u vašu vozačku dozvolu - zaštitna mjera vam je na snazi.

 

Policijski službenici imali su zakonsku ovlast odmah vas privesti sudu. Možda drugi put hoće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija