Jump to content

kabel t-com-a


coffe

Preporučene objave

Ne znam gdje točno postaviti pitanje... Dakle, po mom potkrovlju su radnici t-com-a postavili kabel za telefon, koji meni sada smeta kod uređivanja potkrovlja, a osim toga, ne želim da mi nekakav kabel ide kroz fasadu (onaj spoj će ružno procurit, izolacija oko njega nije kompaktna itd itd...) odnosno želim da se tak kabel ukloni.

K tome, ja uopće nemam telefon, to je priključak za susjeda.

Na moj zahtjev da se ukloni, dobila sam odgovor da će oni u roku mjesec dana izaći na teren te da ću biti obaviještena kada, što znaći da bi ja samo radi toga trebala ići dežurat na more da gospodu pustim na krov!

Pitanje: da li ja mogu prilikom radova otkačit sa svoje kuće taj kabel pa neka se oni snalaze kako znaju i umiju ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Obavijestite ih dopisom da ćete na predmetnoj lokaciji biti onda kada bude namjeravali i da ćete ih obavjestiti o tome na telefon koji će vam dati kao kontakt osobu.

 

Mudro ih je obavjestiti nekoliko dana prije je je to inertan sustav, čisto da se gospoda uspiju pripremiti za izmještanje.

 

U istom dopisu im nagovjestite da ukoliko se ne odazovu vezano za izmještanje kabela ne odgovarate za moguće štetne posljedice za njihovu infrastrukturu uslijed radova na rekonstrukciji građevine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija