Jump to content

bezobzirno parkiranje - da li je moguće kazniti bezobrazluk?


pof

Preporučene objave

Pozdrav ljudi

 

molim pomoć ako itko ima ideje kako i na koji način...

 

Gospođa mi se je naparkirala tako blizu autu da nisam mogao ući unutra i krenuti doma posle posla. Izgubio sam barem 2 sata dok sam čekao policiju i pauka a koji je nije mogao izvući tako da sam na kraju morao ostaviti auto parkiran i uputiti se doma bez njega.

Ne moram naravno govoriti kako mi je to upropastilo dan jer sam se izživcirao i propustio planove koje sam imao nakon posla.

Da stvar bude gora to je parking koji moja firma plaća u sklopu najma zgrade...

Većina ljudi bi vjerojatno otkinula retrovizore ili zagrebala lak ali meni je to blesavo bez obzira što ne mogu uopće shvatiti kako ljudi mogu biti tako bezobzirni i bahati.

 

Uglavnom želio bih neku zadovoljštinu ali na legalan način pa me zanima da li itko ima ideju što bih mogao protiv nje pokrenuti (ometanju u korištenju imovine??) i da li mogu tražiti kakvu naknadu (izgubljeno vrijeme, prijevoz s posla i na posao, duševne boli?) - ipak je uštedila na retrovizorima :-D ...

 

uglavnom htio bih da plati ili meni ili državi ili bilo kome ali da vidi da nije prvak svemira

 

puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jednom sam svjedocio kada je mamic sparkirao auto i time u potpunosti blokirao drugo vozilo.

 

u trenutku kada je mamic izlazio iz svog auta, upravo je dosao i vlasnik blokiranog vozila te kulturno uzviknuo i predlozio mu da se uparkira na njegovo mjesto.

 

mamic mu je odgovorio "tko te je_e" i nastavio se udaljavati od vozila.

 

prica je zavrsena tucnjavom (mamic igubio :-P) i dolaskom policije.

 

 

eto - ako je utjeha - ima i vecih idiota

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija