Jump to content

pitanje


lilyca

Preporučene objave

Trenutno sam sama sa dvoje djece u dobi od 1 i 3 godine. Nevjenčani suprug mi je već 1 god na lječenju od alkoholizma. Svo vrijeme smo živjeli sa njegovim roditeljima a ja sam i sve do sada živjela kod njih, no međutim odlučila sam se odseliti zbog naših loših odnosa. Ono što me sada zanima je 1.) roditelji ne dozvoljavaju da odnesem njegove stvari iz stana, dali ja imam pravo na to i kako mogu dokazati da su njegove pošto kuća glasi na njih a sa suprugom nemamo kontakata 2.) željela bi djecu prijaviti na novu adresu i zanima me dali to mogu učiniti bez supruga s obzirom na to gdje je ? unaprijed zahvaljijem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lilyca je napisao:

Trenutno sam sama sa dvoje djece u dobi od 1 i 3 godine. Nevjenčani suprug mi je već 1 god na lječenju od alkoholizma. Svo vrijeme smo živjeli sa njegovim roditeljima a ja sam i sve do sada živjela kod njih, no međutim odlučila sam se odseliti zbog naših loših odnosa. Ono što me sada zanima je 1.) roditelji ne dozvoljavaju da odnesem njegove stvari iz stana, dali ja imam pravo na to i kako mogu dokazati da su njegove pošto kuća glasi na njih a sa suprugom nemamo kontakata 2.) željela bi djecu prijaviti na novu adresu i zanima me dali to mogu učiniti bez supruga s obzirom na to gdje je ? unaprijed zahvaljijem

 

problem se rjesi vrlo jednostavno:

 

pricekate da roditelji otiđu iz kuce, iznesete stvari na brzinu pa neka oni poslje pred sudom dokazuju cije je.

Stvar je u tome da je kuca njihova i da bez racuna ili svjedoka ne mozete dokazati da su vase stvari, dakle trebali bi ih tuziti a to traje i skupo je.

ovo drugo je pitanje za forum obiteljsko pravo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija