Jump to content

seminari vel. Sudca


tonka59

Preporučene objave

Već preko godinu dana pokušavam doznati kako doći na seminar branitelja kod velečasnog Sudca u Lošinju.Stanovita gđa. M##### K#### preko telefona "vozala" me oko osam mjeseci i na kraju sam odustala.Stekla sam dojam da tamo idu samo odabrani jer su nazoćili seminaru nekoliko puta i to cijele obitelji. Ratni sam vojni invalid i zaista imam potrebu da odem tamo. KAKO?????

 

 

 

 

 

 

 

 

editirao Mrljavac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sličan slučaj je i kod mene, naime i ja sam se prije nekih godinu ili nešto manje dana "zapisao" se preko telefona kod neke gospođe u jednoj braniteljskoj udruzi i reče meni ta gospođa zvat ćemo vas......od tada pa do danas više se nismo čuli,.....mislim i da se tu manipulira od strane nekih ljudi kada će tko ići, tako neki mogu više puta a neki nikad :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tonka59 je napisao:

Hvala svima na pomoći i nadam se da ćemo uspjeti doći na red, mada sam se već pomirila sa tim da mi branitelji moramo proći križni put kako bi nešto ostvarili

 

upravo kako tonka59 pise,"moramomo mi SVOJ krizni put proci# kao da nije niko za nas,istoga prosao,a za neke je prosao,da za neke nama neznane,znane p,lav ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija