Jump to content

Molim pravnu pomoc u vezi gradnje kuce? ( KOLNI ULAZ )


slavonac30

Preporučene objave

Radi se o zemljistu sirokom 11 metara i duzine oko 50 m!

Zanima me dali smijem graditi kucu od medje do medje? Znaci napravio bi kucu sirine oko 7 metara i u sklopu garazu od 3 metra.To bi dosla sirina kuce 10 metara.Neki susjedi kazu da mi kolni ulaz mora biti 3 metra od desnog susjeda,pa se bojim da necu smjeti sagraditi garazu u sklopu kuce? Pomagajte?moja kuca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

felixx je napisao:

Ovisi o tome gdje se gradilište nalazi, odnosno kakve uvjete gradnje propisuje prostorni plan.

To se može pogledati na pripadajućem odsjeku za graditeljstvo.

 

Općenito se za gradnju kuće propisuje širina parcele na građevinskoj liniji min. 12 metara.

Gradiliste je u Vukovaru.Tri kuce prije moga gradilista je covjek tako sazidao katnicu od > do. Jedino sto nije zatvorio taj prolaz.Nema nikakvih garaznih vrata,a iznad mu je soba.

Nadam se ako je on smio,a inace je oko 40 metara od mene,i u istoj ulici onda bi smio valjda i ja.Inace u toj ulici su svi placevi 12,13 metara sirine.

Da napomenem,moj kum mi je nesto natuknuo da on misli da mogu to napraviti,ali bi trebao sazidati neki pozarni zid do susjeda?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija