Jump to content

Poziv za ročište-povjeravanje djeteta


Samohrana-Petra

Preporučene objave

Poštovani,

 

sa ocem djeteta nisam bila u bračnoj zajednici ali dijete živi sa menom od rođenja.

Dala sam zahtjev sudu da se pravno regulira da dijete živi s menom,a mislila sam ujedno da se regulira i viđanje sa roditeljem sa kojim ne živi.

Primila sam poziv za ročište za dr.tjedan još prije 2 tj. danas provjerim na sudu nije primio poziv (tj. nije htio, poznavajući ga, nije niti rješenje za plaćanje alimentacije podigao). Pitam sutkinju veli mi da neka platim još 2x117 kn da ide dostava sudskim dostavljačem kojem se može reći gdje se dotični može naći.

Mene zanima da li se nakon što je dostava neuspjela 3 puta može održati ročište i bez dr. strane koja izbjegava primit poziv, te da li to može imati utjecaja kasnije ako bi se on jednog dana javio da "skrbi" o djetetu? što je istina meni smiješno, jer je iz svega vidljivo da njemu nije u interesu da viđa dijete jer sam ga ja i sama obavijestila u vezi čega je ročište

 

Hvala na odgovorima :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija