Jump to content

prijava


zaglibio

Preporučene objave

Žena me prijavila na CZSS za verbalno i fizičko zlostavljanje.Naravno sve je izmišljeno.

 

Prvo je otišla u policiju, ali su je odbili jer nema nikakvih dokaza niti medicinske dokumentacije kojom bi obistinila svoju tvrdnju, pa je onda otišla kod socijalne radnice.

 

Šta da ja sad radim i kako da dokažem da je to sve laž???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je policija izlazila na teren, zatražite obavezno policijski zapisnik koji bi trebao odgovarati vašim navodima ako nije bilo nasilja. Kopiju policijskog zapisnika sa par riječi o onom što se dogodilo pošaljite nadležnom CZSS sa povratnicom.

Ubuduće kako bi izbjegli dodatne neugodnosti, a ako je supruga sklona verbalnom nasilju svaki put pismeno izvjestite nadležni CZSS i policiju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa bio sam u centru i rekao sam da to nije istina, ali psihologinja vjeruje mojoj ženi bez obzira što ona laže i nema nikakvih dokaza.

 

Čak sam i naveo da se žena ne brine o djetetu, da ju ja hranim , oblačim, vodim kod doktora i ostajem na bolovanju kad je dijete bolesno, ali je meni ona zaprijetila da sam ja nasilnik u obitelji i ako dođe do rastave braka da će mi oduzet dijete.

 

Dijete je sad 14 mjeseci i žena nije u njega uložila niti lipe niti minute pažnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, ali to neće urodit plodom....

 

psihologinja u centru ima bilješku od policije, ali ne mari za nju. kako sam vam rekao. vjeruje mojoj ženi, bez obzira na istinitu situaciju i na dokaze.

 

sad jedino da ja pokrenem sve ispočetka ili da tražim drugu socijalnu radnicu.

 

Znam da vas gnjavim, ali situacija nije laka sa moje strane. ona je mene prijavila i ja sad moram šutit jer ako napravim bilo šta, neki krivi pokret onda će njena prijava tek doći do izražaja.

 

Ona je dobila tom prijavom puno, na meni je sad da sve sam financiram, brinem se o djetetu, kuham i čistim . dok ona lagano fitness i masaže po cijele dane.

 

eto, možda vam to djeluje sad ko neki američki film, ali je na moju žalost, istina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

krivi pokret?

pa ako je tako kako opisujete, onda to sve lijepo tak napišete i u pismu koje ćete poslati Centru.

 

Vjerujte da je većini forumaša tako, uključujući i mene. Dio sam i opisala.

 

Ne smijete odustajati, ako znate da ste u pravu a imate argumente za to, i to možete potvrditi.

 

A ne bi li bio dobar razgovor sa samom suprugom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"ona je mene prijavila i ja sad moram šutit jer ako napravim bilo šta, neki krivi pokret onda će njena prijava tek doći do izražaja."

 

Zašto tražite savjet ako smatrate da morate šutjeti?

Koja njezina prijava ako kažete da je lažna?

 

Iz vlastitog vam iskustva govorim da na vrijeme reagirate.

Policija je dužna odreagirati na svaki poziv ili prijavu, o svemu bi trebali imati zapisnik.

Već u ponedjeljak otiđite u nadležnu PP i zatražite zapisnik, preko vikenda stavite na papir u dva primjerka, tijek događaja i to predajte u tu istu PP, tako da jedan primjerak zadržite za sebe na koji će vam staviti otisak prijamnog štambilja. Isti dopis uputite i nadležnom CZSS poštom s povratnicom ili osobno ali da vam na vašem primjeru stave otisak prijamnog štambilja.

Ako ćete šutjeti, ona ista djelatnica CZSS za koju kažete da je na strani vaše supruge, sigurno neće promijeniti ponašanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste se već pismeno obraćali nadležnom CZSS, ako raspolažete argumentima koji ukazuju na neobjektivno, pristrano, nestručno ponašanje djelatnika Centra koji vodi vaš predmet, možete se obratiti dopisom

Ministarstvu zdravstva i socijalne skrbi

Državnoj tajnici za socijalnu skrb, Dorica Nikolić prof.

ili Upravi za socijalnu skrb, pomoćniku ministra ili po novome ravnatelju Keserica Dragutinu

Adresa: Ksaver 200 a, Zagreb

U dopisu priložite kopije podnesaka upućenih nadležnom CZSS te u nekoliko rečenica napišite razlog svog obraćanja.

Ministarstvo će zatražiti očitovanje nadležnog CZSS te vas o tome pismeno izvijestiti, a prema potrebi poduzeti i druge odgovarajuće radnje.

Ali napominjem još jednom kraćeg puta nema i ako niste prošli, odradili, izgubili vrijeme i živce šaljući dopise nadležnom CZSS nastojte to učiniti prije obraćanja Ministarstvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija