Jump to content

Zapisnik s mjesta prekršaja


smac69

Preporučene objave

Da se nadovežem na temu:

 

Vožnja u suprotnom u jednosmjernoj

 

Dobio sam sugestiju da nek se branim na način da se pustim lud i napišem u prigovor da ja nisam tad uopće upravljao vozilom i nisam bio u toj ulici. Kakve su šanse da to prođe? Na samom mjestu događaja nisam potpisivao nikakav zapisnik ni bilo što slično. U principu nemaju nikakav materjalni dokaza da sam se nalazio u tom trenutku na tom mjestu. Meni zvuči jako nategnuto... Sutra mi je zadnji dan za predaju prigovora pa bi molio koji brzinski odgovor... Zahvaljujem svima! Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne znam tko vam je dao taj savjet ali znam tko vam je dao pametan savjet!

 

- u vasem prekrsajnom nalogu su navedeni podaci o mjestu pocinjenja prekrsaja (koji ne odgovaraju s stvarnim dogadjajem).

- iste te podatke ima i policajac u svojoj evidenciji. prilikom svjedocenja na sudu on ce ponoviti ono sto pise na prekrsajnom nalogu i njegovoj evidenciji.

- vi trebate samo sud uvjeriti da je ulica navedena u prekrsajnom nalogu dvosmjerna!!!!

 

i evo samo kratko protupitanje - zasto mislite da ce policajac nekih 6 mjeseci nakon sto vas zaustavio - sjetiti se da zaprovo nije to bila ulica yy nego yx?

 

pa zar mislite da taj policajac samo o vama misli? ma boli njega briga za vas - za njega je vas slucaj zakljucen i zaboravljen...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija