Jump to content

došao sam novih dokaza!!


maloljetnik

Preporučene objave

Nakon održane prve rasprave u kojo sam optuženi gdje me se tereti po čl217,došao sam do saznanja o nestalim predmetima.Naime tereti me se da sam iz stana bivše djevojke otuđio određene predmete među kojima su i enc-uredja i ina-kartica.Tužiteljica je na raspravi izjavila da je greškom prijavila nestanak istih te da ih je pronašla nakon tjedan dva jer je nakon krim izvida završila u bolnici.

Temeljem serijskih brojeva istih došao sam do saznanja da je ina karticu koristila isti dan po završetku krim-izvida,a enc-uredjaj dan nakon krim-izvida...znaći lažno prijavila nestanak istih.

Šta da radim sa dokazima s obzirom da je prva rasprava prošla i da li je time završen dokazni postupak??

Da li da svoja saznanja dostavim Odo-u..??

Smatram da tim dokazima bitno utjećem na vjerodostojnost tužičeljićinog iskaza,jer nema materijalnih dokaza o slućaju već je samo njezina rijeć protiv moje.

Bivša mi se pokušava osvetit zbog prekida veze te izvuć od mene imovinsku korist.

Naglašavam da se sam branim jer nisam u mogućnosti platit branitelja...rvi sam i malojetni dragovoljac domovinskog rata....Molim Vas pomozite mi i uputite me za slijedeći korak....Hvala... :kavica::misli::misli::-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..kada sam zatražio da uđe u zapisnik,da je tužiteljica izjavila da je nakon krim-izvida bila tjedan dva bolesna:znaci da nije koristila pronađenu karticu a iz izvješća xyz-kartica se vidi da je korištena od nje jer je putovala širom lijepa naše,ustvari da je lagala sutkinja je isto odbila...

sve mi se čini da če ovo završit na županijskom,imam li šanse za žalbu ako me slućajno prvi stupanj osudi,što je vrlo lako s obzirom na dosadašnji tijek suđenja..??

-nadalje ona me tereti za još neke stvari koje nisu nigdje pronadjene sem triju knjiga za koje ja tvrdim i imam dokaze i svjedoke da ih je ista ostavila kod ,mene nakon raskida veze....

-dakle imam indicije da hoće od mene steći neku imovinsku korist te mi se osvetit za raskid...uhvatio sam je u laži u svezi kartica,enc uređaja i kartice za bežični internet..

-ali očito da u ovom slućaju sud baš i nije nepristran...

-šta da radim sa novim dokazima o korištenju kartice i enc uredjaja???

-trebam nekako te dokaze službenim putem zatražit od Hac-a,a ja to nisam...

-da probam opet preko odo-a,mada on u načelu zastupa optužnicu...??

:kavica::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kada ste tražili da u zapisnik uđe neka izjava

a ista nije uvedena u zapisnik niste trebali potpisati zapisnik.ili ste trebali drugi dan napisati prigovor na isti zapisnik.

ako niste dobili presudu napišite jedan prigovor na zapisnik.

naknadno pozivanje na nešto što nije u zapisniku ili na očitovanju u svezi tužbe neće biti uvaženo.

ako imate dokaz a koji ste nabavili nakon završene rasprave dostavite ga županijskom sudu uz žalbu.

trebate i dokazati kad ste saznali za činjenice koje vam idu u prilog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ništa ja nisam potpisao...

a do novih sam saznanja došao danas dan nakon prve rasprave...

-znaći da probam sa prigovorom na zapisnik u ponedjeljak..?

sad mi je još čudnije to sve,kad ste mi rekli da sam trebao potpisati zapisnik...pa jel to može tako?? :kavica::misli:

 

nisam dobio presudu jer imam zakazano još jedno ročište za koje sam ja predložio svjedoke,mada mi se čini da ih sutkinja neće ni pozvat jer mi je rekla da ako se slučajno ne pojavim na slijedečem ročuštu da če se isto održat i baz mene i donijet presudu dakle prejudicirala mi je osudu

-nemam odvjetnika jer sam odlučio se sam branit i skupo mi je... 40% rvi sam i maloljetni dragovoljac višestruko odlikovan... :kavica::misli::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ehej, moj maloljetniče.

 

Pa drugačiju priču si nam pričao.

 

Rekao si da je priznala da je karticu izgubila, a sada kažeš kako je rekla da je bila bolesna, a putovala je, iz čega ti izvlačiš zaključak da je priznala da je lagala!

 

Priznanje nije ono što Vi zaključujete, već ono što svojedok ili okrivljeni kaže.

 

Igrate se s našim trudom i vremenom pisanjem takvih postova u kojima navodite neistine pa izvlačimo pogrešne zaključke

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opet nesporazum...

izjavila je da je negdje izgubila,zametnula te je karticu istu prijavila policiji da joj je nestala tijekom provale za koju je mene optužila pred policijom...

-a sad na sudu kaže da ju je pronašla tjedan dva nakon provale kad se vratila sa bolovanja a vidi se po izvadtcima od xyz-kartice da je istu svakodnevno koristila po benzinskama širom lijepe naše...čudno da bolestan čovjek može toliko putovat i biti istovremeno u bolnici...

neželim nikoga na ništa krivo navodit na ovom forumu jer cijenim svaki savjet i dobronamjernu sugestiju te Vas stoga molim za pomoć i savjet....

-na raspravi nisam potpisao ništa i nije mi dato ništa da potpišem...

-da li mi je zapisnik trebalo dat na potpis??

pozdrav utjerivaču i molim Vas pažljivije čitajte postove...salut :moli::klanja::klanja::klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

maloljetnik je napisao:

 

nisam dobio presudu jer imam zakazano još jedno ročište za koje sam ja predložio svjedoke,mada mi se čini da ih sutkinja neće ni pozvat jer mi je rekla da ako se slučajno ne pojavim na slijedečem ročuštu da če se isto održat i baz mene i donijet presudu dakle prejudicirala mi je osudu

-nemam odvjetnika jer sam odlučio se sam branit i skupo mi je... 40% rvi sam i maloljetni dragovoljac višestruko odlikovan... :kavica::misli::misli:

 

Ročište se može održati bez Vas. Uredno ste obaviješteni i presuda će se donijeti bili Vi na ročištu ili ne. Sutkinja ništa nije prejudicirala. Takav je zakon.

 

Glede prigovaranja na zapisnik, prigovor se može unijeti, ali na što? Na to što je ženska rekla da je bolesna, a Vi tražite da se unese i "znači lagala je" :-?:vrti:

Prigovor se unosi ako sudac ne želi unijeti nešto što je svjedok/oštećeni rekao, a bitno je za postupak.

Vaše zaključke sud ne unosi, već samo izneseno od srane svjedoka, okrivljenika, stranaka itd...

 

Zaključke sudac iznosi u presudi, a Vi u završnoj riječi i eventualnoj žalbi.

 

Pročitajte svoj post pa ćete vidjeti što ste napisali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija