Jump to content

download - presude, skripte i pitanja...


Sue

Preporučene objave

kolege i kolegice, na linku se nalazi sve sto sam skupila za pravosudni...a stavila sam i neke skripte s faxa. literatura je skinuta s linka drazen oreskovic, te s web site-a nasciturusa i pravokutnika.

presude mi je proslijedila kolegica koja je polagala 2007. godine.

 

naravno, skripte cete si morati provjeriti prema zakonima, jer ne znam koliko su tocne i azurirane - kako sam tek krenula s ucenjem i prosla kp, a sad prolazim kpp, samo sam vidjela da u skripti kpp nema izmjena iz 2006. - kod pritvora primjerice, a pogotovo nema ovih najnovijih vezano za istragu i obnovu...pa budite oprezni.

 

 

http://rs433.rapidshare.com/files/206633521/literatura_-_pravosudni.rar

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam gp učila iz Vedriš-Klarića pa skripte nisam ni gledala, GPP iz one skripte od nekih 180 str., to je ona s puno fusnota, jako je dobra, ima stvari koje su izmjenjene, pa je treba malo kombinirati sa zakonom. Prvo sam bila uzela zakon, ali moram priznat da je iz njega bilo stvarno teško učiti, a nakon ove skripte je puno lakše. Svakako ju preporučam, uz naknado gledanje ZPP-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija