Jump to content

erste dionice


dado37

Preporučene objave

prateći forum većina vas prodaje udjele tj.dionice...ja nisam još ni ni upoznat sa kojim dionicama raspolažem ,broj pripadajućeg udjela mi je 30.4300 plus navodno za rvi koj mi je u postupku . molim vas da mi objasnite kako doći do imena tvrtki pripadajućeg udjela. kako da pratim rast i pad kad neznam ćega.:udjele za sad nemislim prodavat: djeca se još školuju pa da imaju za start."valjda neće sve potonut" :misli::kavica:

 

pozdrav svim braniteljima !!! :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

roda91 je napisao:

prateći forum većina vas prodaje udjele tj.dionice...ja nisam još ni ni upoznat sa kojim dionicama raspolažem ,broj pripadajućeg udjela mi je 30.4300 plus navodno za rvi koj mi je u postupku . molim vas da mi objasnite kako doći do imena tvrtki pripadajućeg udjela. kako da pratim rast i pad kad neznam ćega.:udjele za sad nemislim prodavat: djeca se još školuju pa da imaju za start."valjda neće sve potonut" :misli::kavica:

 

pozdrav svim braniteljima !!! :hvala:

 

Braniteljske dionice nemaš nego imaš udjele u braniteljskom fondu. Vrijednost udjela možeš saznati ako klikneš ovdje.

 

Temeljem statusa trajnog HRVI dobit ćeš (pitanje kada), dionice neke tvrtke (točno ćeš znati koje), nominalne vrijednosti prema % HRVI koje imaš, a tržišne vrijednosti ????.

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija