Jump to content

moja prava u zgradi


josip2504

Preporučene objave

Poštovani

 

Student sam, imam 23 godine i stanujem u Zagrebu u zgradi u užem centru. Stanujem na 5 katu, svi papiri su uredni, imam prijavljeno prebivalište. Stan ispod mene je baba koje zove policiju - stalno. Svi znaju da nije normalna (stara je i bolesna primjer - zvala je policiju jer su se meni tresli ormari na dan kad je u Zagrebu bio potres epicentar u Lučkom!!!) Uglavnom neki dan je kod mene bilo nekoliko prijatelja, pili smo sjedili za stolom i igrali neku društvenu igru. Nije bilo muzike, nije bilo skakanja ni plesa. Bilo je oko 1 sat u noći. Došla je policija koja je bila izuzetno bezobrazna (pustio sam ih u stan) i okupljanje je prisilno završilo.

 

Zanima me koja su moja prava a koja njezina?

zanim me da li sam trebao pustit policiju uopće u stan? Isto smo tako mogli ostati učiti pa dal je onda normalno da dođe policija i da vam uz preseratorski ton rastjera prijatelje?

Dal se mogu nekome obratiti za pravnu pomoć?

Dal mogu zvat policiju babi s obzirom da ima psa koji laje?

 

Hvala

 

Inače nisam zajedljiv tip i ne volim se tužiti, ali ne volim ni biti budala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Ovo kaj pričam nije sigurno ali:

 

Policija smije ući u stan jedino uz nalog, ili ako ih pustiš

Ako zoveš policiju oni su dužni izaći, zato su i tebi stalno na vratu.

Pošo i sam živim u zgradi, znam da postoji vrijeme odmora ( od 15h do 17h ili tak nekaj) kada je buka zabranjena, kao i nakon 22h, a u međuvremenu bi mogao malo glasniji biti rekao bih... ali to je samo moje mišljenje..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija